Prijem u uredu predsjednika Klaića predstavnica TPO Fondacije

Najčitanije

ORAŠJE – Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić u sjedištu Vlade u Orašju razgovarao je sa predstavnicama Fondacije TPO (Transkulturalna, psihosocijalna, obrazovna fondacija), Mandicom Živković i Eldinom Hećimović, koordinatoricama TPO Fondacije Sarajevo. Fondacija je podržana od Norveške Vlade i niz godina radi na projektima osnaživanja žena i izgradnji mira koji doprinose političkoj, ekonomskoj i društvenoj stabilnosti općenito.

-TPO Fondacija sa sjedištem u Sarajevu, uz ostalo, daje financijsku potporu razvoju projekata i programa koje bi žene i na ovom terenu provodile. One bi, kako su mi tijekom razgovora predstavile koordinatorice projekta, objedinjavale aktivnosti žena sa različitih općina, odnosno gledano regionalno, i gradova. Žene bi time doprinosile razvoju gospodarstva. Ujedno, ekonomska stabilnost žena kroz ovakve projekte doprinosi izgradnji mira u zajednici, istaknuo je predsjednik Vlade Klaić nakon prijema predstavnica Fondacije TPO Sarajevo.

 

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti