Više

  Prijem u Vladi ŽP predstavnika Odbojkaških saveza BiH i RH

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić primio je danas ( 24.10.) u uredu Vlade ŽP U Orašju predstavnike Odbojkaških Saveza BiH i RH. Sastanku je bila nazočna i resorna ministrica prosvjete, znanosti kulture i sporta Ana Andrić.

  Predsjednik Odbojkaškog saveza BiH Milutin Popović, predsjednik Odbojkaškog saveza RH Frane Žanić i stručni tajnik Hrvatskog odbojkaškog saveza prezentirali su aktualne teme vezane za  odbojkaški sport i kako unaprijediti odbojku u Bosni i Hercegovini. Predsjednik Vlade Topić je tijekom sastanka istaknuo da Županija Posavska ima čak dva premijerligaša, HOK Magic ice Domaljevac i OK Napredak Odžak, kao i dva člana Super lige Federacije BiH, Ženski odbojkaški klub Napredak Odžak i Ženski odbojkaški klub Orašje , koji imaju punu potporu od županijske Vlade za svoj rad i iznimne uspjehe. -Sredstva usmjerena i prema ovoj oblasti transparentna su, a povratne informacije iz klubova daju za pravo tvrdnji da radimo zajedno na dobro razvitka odbojke koja ima dugu tradiciju u Posavini, naglasio je Topić.

  Gosti su se zahvalili na prijemu i istaknuli kako će kroz suradnju svih razina donositi najbolje odluke.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti