Više

  Primjena definiranih ishoda učenja za jezično-komunikacijsko područje

  Najčitanije

  U organizaciji međunarodne organizacije Save the Children i Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Vlade Županije Posavske održan je u Vitezu IV. blok treninga za mentore iz oblasti primjene definiranih ishoda učenja za jezično-komunikacijsko područje u Bosni i Hercegovini, a koji se provodi u okviru projekta „Jačanje socijalnog uključivanja – jednako i kvalitetno obrazovanje za potporu uspješnog razvoja djece sjeverozapadnog Balkana 2016-2018“. Nakon obuke devet sudionika iz Županije Posavske dobilo je potvrde o uspješno realiziranoj obuci za mentore.

  -Projekt će se nastaviti imenovanjem mentora za provedbu replikacijskih treninga u Županiji Posavskoj koji se trebaju održati za sve učitelje razredne nastave i nastavnike materinskog jezika. Replikacijski treninzi će se realizirati u periodu od 20.8. do 23.8.2018. godine u tri osnovne škole i to: Osnovnoj školi Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali, Osnovnoj školi fra Ilije Starčevića u Tolisi i Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Odžaku, ističe Nada Dujković, pomoćnik županijskog ministra prosvjete, znanosti, kulture i športa.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti