Primopredaja dužnosti u Vladi Županije Posavske

Najčitanije

Dosadašnji predsjednik Vlade ŽP Marijan Klaić i novoimenovani predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić, čije je imenovanje potvrđeno na III. izvanrednoj sjednici Skupštine ŽP (30.01.2019.), sastali su se danas (31.01.2019.) u zgradi Vlade ŽP u Orašju radi primopredaje dužnosti, o čemu je potpisan i službeni Zapisnik.

Na zajedničkom sastanku izvršena je i primopredaja dužnosti starih i novoizabranih ministara. U sastav nove Vlade Županije Posavske imenovani su Željko Nedić, ministar unutarnjih poslova (Orašje), Pero Radić, ministar pravosuđa i uprave (Odžak), Nada Ćulap, ministrica financija (Odžak), Anes Osmanović, ministar prometa, veza, turizma i zaštite okoliša (Odžak), Ana Andrić, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i športa (Odžak), Damir Živković, ministar zdravstva, rada i socijalne politike (Orašje), Mato Brkić, ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva (Domaljevac-Šamac), Dragutin Živković, ministar gospodarstva i prostornog uređenja (Orašje), Marijan Kopić, ministar branitelja (Orašje).

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti