Više

  Primopredaja razminiranog zemljišta u Boku

  Najčitanije

  U Boku su jučer (29.09.) pripadnici Oružanih snaga Bosne i Hercegovine predali lokalnoj zajednici na korištenje razminirano zemljište.

  Što se ovoga projekta razminiranja u Županiji Posavskoj tiče, radi se o površini od 85.170 m2 zemljišta u oraškoj općini u Boku koje su razminirali pripadnici Oružanih snaga BiH uz kontrolu Centra za uklanjanje mina u Bosni i Hercegovini BH MAC regionalni ured Brčko u periodu od 19.07.-24.09.2021. godine. Na području sela Bok u toku je razminiranje zemljišta površine 45.153 m2.
  Na primopredaji je uz pripadnike OS BiH, djelatnika BH MAC-a ureda Brčko, predstavnika lokalne zajednice, bio i direktor Županijske uprave civilne zaštite Ilija Jezidžić koji je izrazio zadovoljstvo što je zemljište razminirano u ovoj godini i predano lokalnoj zajednici na korištenje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti