Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je do dana 03.05.2021. godine potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 1.661 osobe, od čega se 1.439 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 92 osoba je preminulo, a trenutno je 130 aktivnih slučaja na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  -Općina Orašje 43 osoba
  -Općina Odžak 78 osoba
  -Općina Domaljevac- Šamac 9 osoba.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije u trajanju od 10 dana, te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.

  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 186.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti