Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 14.02.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 4632 osobe, od čega se 4408 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 152 osobe su preminule, a trenutno su 72 aktivna slučaja na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  Općina Orašje 41 osoba
  Općina Odžak 24 osobe
  Općina Domaljevac-Šamac 7 osoba.

  Broj hospitaliziranih osoba na COVID- odjelu Županijske bolnice Orašje je 3.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.

  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 78.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti