Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

Najčitanije

Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 06.07.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 4838 osoba, od čega se 4676 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 153 osobe su preminule, a trenutno je 9 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.

Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
– Općina Orašje 6 osoba,
– Općina Odžak 3 osobe.

Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.

Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 9.

PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
Damir Živković, mag.oec.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti