Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 02.08.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5028 osoba, od čega se 4757 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 154 osobe su preminule, a trenutno je 117 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.
  Broj hospitaliziranih osoba na COVID-odjelu Županijske bolnice Orašje je 2.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:

  Općina Orašje 69 osoba,
  Općina Odžak 28 osoba,
  Općina Domaljevac–Šamac 20 osoba.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 117.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti