Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 03.08.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5049 osoba, od čega se 4765 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 154 osobe su preminule, a trenutno je 130 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.
  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:

  Općina Orašje 82 osobe,
  Općina Odžak 29 osoba,
  Općina Domaljevac –Šamac 19 osoba.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 130.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti