Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 18.08.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5455 osoba, od čega se 5075 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 157 osoba je preminulo, a trenutno je 213 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  -Općina Orašje 104 osobe,
  -Općina Odžak 98 osoba,
  -Općina Domaljevac –Šamac 11 osoba.

  Broj hospitaliziranih osoba na COVID-odjelu Županijske bolnice Orašje je 4.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.

  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 213.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti