Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 01.09.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5657 osoba, od čega su se 5424 osobe uspješno oporavile i izliječene su, 160 osoba je preminulo, a trenutno su 73 aktivna slučaja na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  -Općina Orašje 37 osoba,
  -Općina Odžak 35 osoba,
  -Općina Domaljevac –Šamac 1 osoba.

  Broj hospitaliziranih osoba na COVID-odjelu Županijske bolnice Orašje je 2.
  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 73.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti