Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

Najčitanije

Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 21.11.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5739 osoba, od čega se 5578 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 161 osoba je preminula, a trenutno nema aktivnih slučaja na području Županije Posavske.

Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske nema osoba u samoizolaciji.

PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
Damir Živković, mag.oec.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti