Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 05.01.2023. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5762 osobe, od čega se 5595 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 162 osobe su preminule, a trenutno je 5 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  Grad Orašje 3 osobe,
  Općina Odžak 2 osobe.

  Broj hospitaliziranih osoba na COVID odjelu Županijske bolnice je 1.
  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 5.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti