Više

  Priopćenje sa sjednice Vlade Županije Posavske

  Najčitanije

  Uz predsjedanje Marijana Klaića jučer (17.12.) održana je 120. sjednica Vlade Županije Posavske na kojoj je donesena Odluka o utvrđivanju visine naknade na ime obilježavanja vjerskih praznika uposlenika korisnika Proračuna Županije Posavske za 2018. godinu. Tom se odlukom visina naknade na ime obilježavanja vjerskih praznika po uposleniku utvrđuje na iznos od 250,00 KM.

  Donesenom Odlukom o odobravanju izdvajanja sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2018. godinu na ime realizacije športskih programa i aktivnosti, Vlada Županije Posavske odobrila je iznos od 6.000,00 KM za pet klubova i športskih društava. Iz resora Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa donesena su još dva zaključka iz oblasti radnih odnosa (popuna upražnjenog radnog mjesta u Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i športa u Vladi ŽP na neodređeno vrijeme putem javnog natječaja i suglasnost za angažiranje osoba u školama po osnovu ugovora o djelu). Vlada ŽP dala je i suglasnost Ministarstvu pravosuđa i uprave ŽP za upošljavanje jednog vježbenika na jednu godinu putem javnog natječaja.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti