Više

  Priopćenje u vezi do sada poduzetih radnji policije na okolnosti prijave nestanka i pronalaska beživotnog Admira Puzića iz Odžaka

  Najčitanije

  Dana 12.01.2023. godine oko 13,00 sati na lokalitetu Šige u Bosanskoj ulici u Odžaku pored makadamske ceste pronađeno je mrtvo tijelo muške osobe starosti ranih 20-tih godina, koje je prilikom očevida identificirano kao tijelo Admira Puzića, rođenog 2001. godine, a čiji nestanak je 08.01.2023. godine prijavljen Policijskoj upravi Odžak. Prilikom očevida izvršen je mrtvozornički pregled tijela, a tijelo je nakon očevida prevezeno na Odjel patologije Županijske bolnice u Orašju, gdje je dana 13.01.2023. godine obavljena njegova obdukcija. Obdukcijom je utvrđena nasilna smrt Admira Puzića. Policija provodi kriminalističko istraživanje okolnosti pod kojima se smrt dogodila. O svemu što je policija poduzela izviješten je dežurni nadležni tužitelj. S obzirom da je kriminalističko istraživanje u tijeku u ovom trenutku nije moguće iznositi druge detalje.

  Glasnogovornik UP MUP-a ŽP
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti