Priopćenje za javnost Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

Najčitanije

Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske upućuje upozorenje svim stanovnicima Županije Posavske kao i svim gospodarskim subjektima na području Županije Posavske da se izričito pridržavaju epidemioloških mjera i preporuka ovoga tijela.
Svjedoci smo da je u posljednje vrijeme došlo do pogoršanja epidemiološkog stanja u našem okruženju što je u konačnici dovelo do donošenja restriktivnijih mjera u pojedinim županijama. Smatrajući da jedino zajedničkim naporima, a koji se očituju u dosljednom poštivanju trenutnih mjera i preporuka, možemo izbjeći pogoršanje epidemiološkog stanja na području Županije Posavske te ujedno izbjeći i donošenje rigoroznijih mjera koje bi dodatno narušile poslovanje naših gospodarskih subjekata još jednom naglašavamo nužnost da ovo upozorenje bude krajnje ozbiljno shvaćeno u javnosti.

PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
Damir Živković, mag. oec.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti