Više

  Priopćenje za javnost Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske upućuje upozorenje svim stanovnicima Županije Posavske kao i svim gospodarskim subjektima na području Županije Posavske da se izričito pridržavaju epidemioloških mjera i preporuka ovoga tijela.
  Svjedoci smo da je u posljednje vrijeme došlo do pogoršanja epidemiološkog stanja u našem okruženju što je u konačnici dovelo do donošenja restriktivnijih mjera u pojedinim županijama. Smatrajući da jedino zajedničkim naporima, a koji se očituju u dosljednom poštivanju trenutnih mjera i preporuka, možemo izbjeći pogoršanje epidemiološkog stanja na području Županije Posavske te ujedno izbjeći i donošenje rigoroznijih mjera koje bi dodatno narušile poslovanje naših gospodarskih subjekata još jednom naglašavamo nužnost da ovo upozorenje bude krajnje ozbiljno shvaćeno u javnosti.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag. oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti