Više

  Priopćenje za javnost MUP-a ŽP

  Najčitanije

  Dana 24.07.2017 godine u 03.25 sati PS Orašje je zaprimila prijavu pronalaska beživotnog tijela u VIII ulici u Orašju. O istom je upoznat dežurni istražitelj sektora kriminalističke policije MUP-a koji je poduzeo zakonom predviđene mjere a nakon toga tijelo preminulog 28 godišnjeg M.D. iz Orašja je predano obitelji radi ukopa. Obzirom da su se o činu pronalaska i načina na koji su navedenom 28 godišnjem M.D. iz Orašja nanesene smrtonosne ozlijede raspredale razne priče a mi do okončanja istrage naravno nismo željeli špekulirati oko navedenog konačno samo utvrdili da se u ovoj situaciji radi o zadesnoj smrti a obitelji i prijateljima preminulog izražavamo sućut.

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.Ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti