Više

  Priopćenje za javnost

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske upućuje upozorenje svim stanovnicima Županije Posavske kao i svim gospodarskim subjektima na području Županije Posavske da se izričito pridržavaju epidemioloških mjera i preporuka ovoga tijela.
  U posljednje vrijeme je došlo do pogoršanja epidemiološkog stanja na području Županije Posavske, a koje se očituje u porastu broja osoba koje su pozitivne na korona virus, sve većem prilivu pacijenata u zdravstvene ustanove kao i povećanju broja pacijenata smještenih na Covid odjelu Županijske bolnice. Da bi smo izbjegli daljnje pogoršanje epidemiološkog stanja te uvođenje rigoroznijih mjera koje bi dodatno narušile poslovanje naših gospodarskih subjekata nužno je dosljedno pridržavanje epidemioloških mjera i preporuka jer jedino zajedničkim naporima možemo postići poboljšanje epidemiološkog stanja kao i normalizaciju društvenog života.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG
  STOŽERA I MINISTAR
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti