Više

  Priopćenje:Prometna nezgoda sa smrtno stradalim

  Najčitanije

  Dana 22.02.2019. godine u 09.45 sati Policijska Uprava Orašje je zaprimila informaciju da se na Magistralnoj cesti M 14.1 na dionici između Tolise i Domaljevca dogodila prometna nezgoda u kojoj je sudjelovalo jedno pmv. Na lice mjesta je upućena ekipa za očevide prometne policije PU Orašje skupa sa istražiteljima kriminalističke policije PU Orašje koji su potvrdili navode prijave i na licu mjesta utvrdili da je u nezgodi sudjelovalo jedno pmv u kome su se nalazile 4 muške osobe. Tijekom očevida smo zaprimili informaciju medicinskih institucija da su 2 osobe i to 19 godišnji T.F. iz Boka i 27 godišnji P.F. iz Orašja nažalost smrtno stradali, a da su i druga dva sudionika teško povrijeđena, a radi se o 47 godišnjem J.N. iz Donje Mahale i 23 godišnjem J.M. iz Matića. O istom je upoznat dežurni tužitelj Županijskog tužilaštva koji je naložio poduzimanje zakonom predviđenih mjera.

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Sam.inspektor

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti