Privremena izmjena režima prometa na regionalnoj cesti R 464b, Novi Grad–Gornja Dubica

Izmijenjeni režim prometa podrazumijeva totalnu obustavu prometa u dnevnim satima od 7h do 19h, na cijeloj dionici puta R 464b Novi Grad – Gornja Dubica, a zbog radova „Sanacije regionalnih cesta u općini Odžak“ u naseljima Novi Grad, Osječak i Donja Dubica. U noćnim satima promet bi se odvijao nesmetano.
    Razdoblje trajanja izmijenjenog režima prometa počinje 11.09.2023. godine i trajat će najduže 30 dana.
    Alternativni pravci tijekom izmijenjenog režima prometa su magistralna cesta M 14.1. Odžak – Brod i magistralna cesta M 14.2. Odžak – Prud.
    Prilikom izvođenja radova na ulazu i izlazu regionalne ceste iz oba smjera osigurat će se pravodobna uočljivost zapreka i drugih barijera, vertikalna signalizacija, poseban režim odvijanja prometa.
    Ovom prilikom apeliramo na sve sudionike u prometu na maksimalno poštivanje privremene signalizacije i trenutnog režima prometa, izvijestili su iz Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša ŽP.