Privremena odgoda konzularnih dana u Odžaku, Orašju i Seonjacima

Najčitanije

Generalni konzulat Republike Hrvatske u Bosni i Hercegovini, sa sjedištem u Tuzli, obavještava stranke da do daljnjeg, uslijed jačanja nadzora nad širenjem koronavirusa (SARS –CoV-2), mijenja način rada sa strankama.
Stranke će se u Generalni konzulat primati ISKLJUČIVO po prethodnoj telefonskoj najavi uz procjenu žurnosti putem broja 035 258 330 i to samo za one stranke koje moraju podnijeti zahtjev za izdavanje putnog lista, zahtjev za izdavanje sprovodnice te u iznimnim slučajevima zahtjev za izdavanje/preuzimanje putne isprave (putovnice), ukoliko ista uskoro istječe a planira se skoro putovanje.
Prilikom dolaska u Generalni konzulat stranka sa sobom mora donijeti vlastitu kemijsku olovku.

Također po dolasku u Generalni konzulat stranka se mora izjasniti o sljedećim činjenicama:
• kako nemaju simptome zaraze
• kako unutar posljednjih 14 dana nisu boravili u državama u kojima je uspostavljena karantena zbog korona virusa
• kako nisu kontaktirali s osobama koje su mogući ili potvrđeni prijenosnici korona virusa

Također, obavještavamo stranke da se do daljnjeg, zbog zaštite zdravlja djelatnika i stranaka, privremeno odgađa održavanje konzularnih dana u Orašju, Odžaku i Seonjacima.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti