Više

  Privremena odgoda konzularnih dana u Odžaku, Orašju i Seonjacima

  Najčitanije

  Generalni konzulat Republike Hrvatske u Bosni i Hercegovini, sa sjedištem u Tuzli, obavještava stranke da do daljnjeg, uslijed jačanja nadzora nad širenjem koronavirusa (SARS –CoV-2), mijenja način rada sa strankama.
  Stranke će se u Generalni konzulat primati ISKLJUČIVO po prethodnoj telefonskoj najavi uz procjenu žurnosti putem broja 035 258 330 i to samo za one stranke koje moraju podnijeti zahtjev za izdavanje putnog lista, zahtjev za izdavanje sprovodnice te u iznimnim slučajevima zahtjev za izdavanje/preuzimanje putne isprave (putovnice), ukoliko ista uskoro istječe a planira se skoro putovanje.
  Prilikom dolaska u Generalni konzulat stranka sa sobom mora donijeti vlastitu kemijsku olovku.

  Također po dolasku u Generalni konzulat stranka se mora izjasniti o sljedećim činjenicama:
  • kako nemaju simptome zaraze
  • kako unutar posljednjih 14 dana nisu boravili u državama u kojima je uspostavljena karantena zbog korona virusa
  • kako nisu kontaktirali s osobama koje su mogući ili potvrđeni prijenosnici korona virusa

  Također, obavještavamo stranke da se do daljnjeg, zbog zaštite zdravlja djelatnika i stranaka, privremeno odgađa održavanje konzularnih dana u Orašju, Odžaku i Seonjacima.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti