Više

  Program obilježavanja Dana općine Odžak 8. veljače

  Najčitanije

  Općina Odžak obilježava svoj Dan općine 08. veljače, datum kada je Odžak po Daytonu pripao području Federacije BiH, i kada je počeo proces povratka. Programom obilježavanja Dana općine predviđeni su primjereni sadržaji osmi i deveti veljače.

  Dan općine 8. veljače tradicionalno započinje karnevalom u kojem sudjeluju brojne karnevalske skupine osnovaca.
  10.45 odvijat će se sadržaj polaganja vijenaca i paljenja svijeća ispred Spomen obilježja
  za poginule branitelje 102. HVO brigade Odžak, podignuto u središtu grada.
  11.00 početak je svečane sjednice Općinskoga vijeća Odžak koja će se održati u Domu kulture u Odžaku.
  U okviru svečane sjednice Općinskoga vijeća Odžak, uz protokolarni dio, obraćanja i ostale sadržaje svečane akademije, bit će dodijeljena i posebna novčana priznanja učenicima generacije, najboljem osnovcu i srednjoškolcu.

  Četvrtak 9. veljače u znaku je sportskih natjecanja. Održat će se odbojkaški susreti veterana, a također će se predstaviti i ženski odbojkaški klub.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti