Program obilježavanja Dana općine Odžak 8. veljače

Najčitanije

Općina Odžak obilježava svoj Dan općine 08. veljače, datum kada je Odžak po Daytonu pripao području Federacije BiH, i kada je počeo proces povratka. Programom obilježavanja Dana općine predviđeni su primjereni sadržaji osmi i deveti veljače.

Dan općine 8. veljače tradicionalno započinje karnevalom u kojem sudjeluju brojne karnevalske skupine osnovaca.
10.45 odvijat će se sadržaj polaganja vijenaca i paljenja svijeća ispred Spomen obilježja
za poginule branitelje 102. HVO brigade Odžak, podignuto u središtu grada.
11.00 početak je svečane sjednice Općinskoga vijeća Odžak koja će se održati u Domu kulture u Odžaku.
U okviru svečane sjednice Općinskoga vijeća Odžak, uz protokolarni dio, obraćanja i ostale sadržaje svečane akademije, bit će dodijeljena i posebna novčana priznanja učenicima generacije, najboljem osnovcu i srednjoškolcu.

Četvrtak 9. veljače u znaku je sportskih natjecanja. Održat će se odbojkaški susreti veterana, a također će se predstaviti i ženski odbojkaški klub.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti