Više

  Program stipendiranja Vlade SAD-a

  Najčitanije

  Veleposlanstvo Sjedinjenih Američkih Država u Bosni i Hercegovini obavještava da je otvoren natječaj za dodjelu Fulbright stipendija za strane studente-gostujući student istraživač, za akademsku 2022/2023. godinu.

  Program omogućava diplomiranim studentima i mladim istraživačima da svoja istraživanja realiziraju u SAD-u, u trajanju od četiri do maksimalno devet mjeseci. Istovremeno, stipendistima se pruža prigoda da unaprijede svoj znanstveni rad, uspostave profesionalne kontakte i steknu međunarodno iskustvo, te da pomognu u promoviranju bilateralnih odnosa.

  Apliciranje se vrši online putem internet stranice: https://ba.usembassy.gov/education-culture/educational-exchanges/graduate-exchanges-programs/fulbright-foreign-student-program/.

  Krajnji rok za prijave je 1. kolovoz 2021. godine, a više informacija o ovom programu dostupno je na web adresi: https://us.fulbrightonline.org/, te putem e-maila: bhexc@state.gov, navodi se u obavijesti.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti