Programi stipendiranja „Matsumae Internatinal Foundation“ za 2017.godinu i Stipendium Hungaricum za akademsku 2016./2017.godinu

Kategorije

DRUŠTVENE MREŽE

1,979ObožavateljiLike
13SljedbeniciSlijediti
14PretplatniciPovežite se

Ministarstvo civilnih poslova BiH obavještava da je Matsumai International Foundation iz Tokija uputio poziv za podnošenje aplikacija za program stipendiranja za 2017.godinu za postdoktorska istraživanja u trajanju od 3 do 6 mjeseci. Istraživački program stipendiranja je predviđen prvenstveno za oblast prirodnih nauka, medicine i inžinjeringa, a kandidati moraju imati doktorat i biti mlađi od 49 godina. Rok za dostavu aplikacija direktno Fondaciji Matusami International je 31.kolovoz 2016.godine, a informacije o ovom programu i načinu apliciranja su dostupne na web stranici: http://www.mif-japan.org/ .

U sklopu Programa obrazovne i kulturne suradnje za period 2014-2016 između Ministarstva civilnih poslova BiH i Ministarstva ljudskih resursa Mađarske, objavljen je poziv za podnošenje aplikacija za dodjelu stipendija Stipendium Hungaricum u akademskoj 2016./2017.godini, a detaljne informacije o pozivu, stipendijama i načinu apliciranja dostupne su na web stranici: http://www.tka.hu/international-programmes/2966/stipendium-hungaricum/ .

Krajnji rok za apliciranje je  1.ožujka 2016.godine, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa ŽP.