Više

  Projekt LIR: Javni poziv za dodjelu potpore za zasnivanje i proširenje proizvodnje soje u 2018. godini

  Najčitanije

  U okviru projekta „Lokalni integrirani razvoj“ (LIR), koji primarno financira Europska unija (EU), a provodi Razvojni program Ujedinjenih naroda u Bosni i Hercegovini (UNDP BiH), raspisan je “Javni poziv za sudjelovanje u aktivnostima zasnivanja i proširenja proizvodnje soje u 2018. godini”.

  Ovim javnim pozivom se pozivaju sva fizička lica i registrirani poljoprivredni obrti sa područja jedinica lokalne samouprave Odžak, Orašje, Domaljevac-Šamac, Gradiška i Modriča da podnesu prijave za dodjelu potpore u okviru projekta LIR za zasnivanje i proširenje površina na kojim će se proizvoditi soja tijekom 2018. godine.
  Potpora koja će biti pružena odabranim korisnicima obuhvaća dodjelu genetski nemodificiranog sjemena soje (non-GMO) za min. 1 ha do max. 10 ha, te osiguranu stručnu podršku za proizvodnju soje od strane projekta LIR.

  Ovdje možete pogledati i preuzeti javni poziv, smjernice za podnošenje prijave i prijavni obrazac

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti