Više

  Projekti: Produžen poziv za nezaposlene (zanimanje mesar) uz financijsku naknadu

  Najčitanije

  Projekt „Partnerstvo za upošljavanje u Posavini“ kojeg financira Europska unija, provodi se na području Županije Posavske. Nositelj projekta je Udruženje za razvoj NERDA, dok su partneri Služba za upošljavanje Županije Posavske, Općina Orašje, Srednja strukovna škola Orašje poduzeća: NEXUS BH, SKELE KOMERC i PRIMA VIP. U sklopu ovog projekta raspisan je dodatni produženi poziv za nezaposlene osobe, da se prijave za sudjelovanje u Programu stručnog osposobljavanja za zanimanje mesar u trajanju od 3 mjeseca.
  Pored toga, za sve polaznike Programa stručnog osposobljavanja će se sredstvima projekta osigurati osiguranje od povrede na radu za vrijeme trajanja Programa stručnog osposobljavanja, kao i ljekarsko osiguranje za najuspješnije polaznike koji će biti odabrani za zasnivanje radnog odnosa, navodi se u Javnom pozivu.

  Javni poziv možete preuzeti OVDJE

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti