Više

  Promet se na cestama pod novim oznakama M.14.2 odvija bez zastoja i ograničenja

  Najčitanije

  Prve ovogodišnje snježne padaline nisu prouzročile ozbiljnijih problema na prometnicama u Županiji Posavskoj koje su od 15.11. 2016.g. prešle na upravljanje i održavanje Direkciji cesta FBiH i imaju novu oznaku M.14.2.
  Radi se o dvije prometnice: Orašje-Grebnice u dužini od 18 km, i Prud-Odžak u dužini od 16 km. Ceste su očišćene, a promet se na njima odvija redovito i bez zastoja.
  Isto je stanje i na dvije regionalne ceste: R 463 dionica Donja Mahala-Bok u dužini od 8 km i R 464a dionica Odžak-Donji Svilaj u dužini od 14 km, izvijestili su iz resornog Ministarstva prometa, veza, turizma i zaštite okoliša Vlade Županije Posavske.
  Što se tiče čišćenja cesta u tri općine Županije Posavske, njihovo je održavanje u općinskoj nadležnosti i poduzeća koja se bave tom djelatnošću.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti