Više

  Promocija 77 diplomanata na FPMOZ u Orašju

  Najčitanije

  U dislociranom Centru studiranja Sveučilišta Mostar u Orašju na Fakultetu prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru jučer (20.12.) održana je promocija 77 diplomanata, studija predškolskog odgoja, razredne nastave i informatike. Diplome je primilo 63 prvostupnika i 14 magistara struke, a svečani čin je održan u amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića pred 300 nazočnih. Na promociji su bili: dekan Fakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru prof.dr.sc. Marin Ćorluka, prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju doc.dr.sc. Milea Ajduk Kurtović, prodekan za nastavu doc.dr.sc. Miran Pehar i prodekanica za poslovanje, ljudske potencijale i upravljanje kvalitetom, doc.dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić.

  –Očekujemo da iduće godine otvorimo neke nove studijske grupe, kako bi broj studenata u sljedećoj akademskoj godini u Posavini bio veći. Mladi ljudi žele znanje, žele se obrazovati i na našem fakultetu vide svoju perspektivu, stoga nam je drago da je i u Posavini izražena potražnja za našim fakultetom. Iznimno nam je drago da smo večeras u Orašju, da imamo sinergiju između Hercegovine i naše Posavine i da naš dislocirani Odjel u Orašju radi dosta dobro i da su studenti zadovoljni, izjavio je dekan Fakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru prof.dr.sc. Marin Ćorluka.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti