Više

  Promovirana 23 magistra prava, 34 diplomirana pravnika i 11pravnika

  Najčitanije

  U dislociranom Centru studiranja u Orašju održana je svečana dodjela diploma studentima pravnog fakulteta Sveučilišta u Mostaru u dislociranom centru u Orašju. Promovirana su 23 magistra prava, 34 diplomirana pravnika i 11 pravnika. Dekanica Pravnog fakulteta Svezčilišta u Mostaru prof.dr.sc.Vesna Kazazić je uručila diplome i obratila se prigodnim riječima.

  -Danas smo javnosti predstavili mladu snagu i moć i dali na znanje da imamo nove snage za gospodarske, društvene i kulturne reforme koje Bosnu i Hercegovinu mogu snažno voditi u društvo razvijenih. To su naši ljudi koji će raditi harmonizaciju BiH propisa s pravom Europske unije i koji će raditi u gospodarstvu, politici i slično. Sve ove mlade ljude treba prihvatiti i iskoristiti njihovo znanje da doprinesu da ova naša zemlja pođe pravim putovima. Prostor Posavine i Slavonije je kroz povijest nemilosrdno dijeljen između različitih država, ali je uvijek ostao povezan duhom življenja, vrlo sličnih običaja, jakih emocija i vrijednog čovjeka koji je stoljećima nastanjivao ovo područje gdje se moćna i snažna rijeka Sava sljubljuje s ravnicom, kazala je dekanica prof.dr. sc.Vesna Kazazić.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti