Promovirano 19 magistara prava i 3 prvostupnika

Najčitanije

U Centru studiranja u Orašju održana je svečana promocija tijekom koje je promovirano 19 magistara prava i 3 prvostupnika prava. Diplome im je uručila dekanica prof.dr.sc. Vesna Kazazić. Uz dekanicu čestitke diplomantima uputili su prodekanica za znanost i razvitak prof.dr.sc. Snježana Pehar i prodekan za nastavu prof. dr. sc. Mile Lasić.

-Promocija je značajan putokaz našeg smisla, postojanja, rada i uspjeha. Ovakve svečanosti za naš fakultet daju snažan poticaj razvoju i razvitku BiH i daje joj impozantan broj akademski obrazovanih građana iz područja prava, a studentima dodjeljuje akademsku čast koju s ponosom nose cijeli život, istaknula je prof.dr.sc. Vesna Kazazić u obraćanju prisutnima na svečanoj promociji u Orašju. Dekanica je istaknula da se pored studija prava na Pravnom fakultetu od prošle godine upisuje novi studij kriminalistike i sigurnosnog menadžmenta ( u Orašju upisano 50 studenata).

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti