Više

  Prud dobio obnovljen poštanski ured koji je u poplavama 2014.g. u cijelosti uništen

  Najčitanije

  Nakon što su katastrofalne poplave 2014.g. u cijelosti potopile Prud i načinile ogromne štete na domovima i javnim objektima toga područja Županije Posavske, Vlada Županije Posavske  financijski je pomogla obnovu poštanskog ureda u tom mjestu. U projektu obnove sudjelovale su Hrvatska pošta Mostar i Mjesna zajednica Prud. Na prigodnoj svečanosti bio je nazočan i ministar gospodarstva i prostornog uređenja Darko Kasap, upraviteljica Središta pošta Mostar Utjeha Raspudić i načelnik Sektora poštanskog prometa Eduard Šakota. Skup je prigodnim riječima pozdravila upraviteljica središta pošta Odžak HP Mostar Ružica Šapina. Obnovljeni poštanski ured otvorio je načelnik općine Odžak Jakov Ivanković. Predsjednik Mjesne zajednice Prud Marko Barukčić smatra kako je otvaranjem obnovljenog poštanskog ureda HP Mostar stanovnicima Pruda osigurano prikladno mjesto za obavljanje poštanskih usluga.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti