Više

  1. sjednica Vlade Županije Posavske

  Najčitanije

  Uz predsjedanje Đure Topića, predsjednika Vlade Županije Posavske danas (07.01.2019.) u sjedištu Vlade ŽP u Orašju održana je prva konstituirajuća sjednica Vlade uz nazočnost svih izabranih ministara devet ministarstava u sastavu Vlade Županije Posavske.

  Vlada Županije Posavske donijela je Rješenje o izmjeni Rješenja o ovlaštenju potpisnika za raspolaganje sredstvima na Jedinstvenom računu riznice. U Rješenju o ovlaštenju potpisnika umjesto dosadašnjeg predsjednika Vlade ŽP Marijana Klaića potpisnik je sadašnji predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  Vlada je donijela i dva zaključka vezano za termine dostavljanja izvještajnih i programskih dokumenata. Zaključcima se zadužuju se sva ministarstva, samostalne uprave, samostalne upravne organizacije, stručne i druge službe koje osniva Vlada Županije Posavske da do 20. veljače.2019. g. dostave Vladi Županije Posavske Izvješća o radu za 2018. godinu kao i Programe rada za 2019. g.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti