Više

  Radna posjeta Vladi ŽP predsjednika vlada županija s hrvatskom većinom

  Najčitanije

  Predsjednici vlada županija s hrvatskom većinom u dvodnevnom su radnom posjetu Vladi Županije Posavske u Orašju. U radnoj posjeti su predsjednik Vlade Županije Zapadnohercegovačke Zdenko Ćosić, predsjednik Vlade Hercegovačko-neretvanske županije dr.sc. Nevenko Herceg i predsjednik Vlade Hercegbosanske županije Draško Dalić. Prvog dana radne posjete 27.lipnja 2016.godine predsjednici su se okupili u Vladi Županije Posavske kod predsjednika Vlade Marijana Klaića, a potom su posjetili Franjevački samostan u Tolisi.

  Za drugi dan radne posjete, 28.lipnja 2016.godine, predviđen je prošireni sastanak u Vladi Županije Posavske u Orašju sa nositeljima javnih funkcija u Županiji Posavskoj, te obilazak središta Orašja i polaganje vijenaca uz Spomen obilježje poginulim braniteljima.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti