Više

  Radni sastanak predstavnika MUP-a ŽP i SEESAC-a

  Najčitanije

  U službenim prostorijama Ministarstva unutarnjih poslova Županije Posavske danas (20.10.2021.) je održan radni sastanak članova delegacije Uprave policije MUP-a Županije Posavske na čelu s koordinatorom projekta glavnim inspektorom Davorom Vidović, načelnikom Ureda ravnatelja policije i petočlanog stručnog tima Centra za razmjenu podataka o kontroli malokalibarskog i lakog naoružanja u Jugoistočnoj i Istočnoj Europi (SEESAC).

  Na početku sastanka nazočnim se obratio Ministar unutarnjih poslova Županije Posavske Željko Nedić kojom prigodom je stručnom timu SEESAC-a poželio dobrodošlicu i puno uspjeha u radu, te im je uputio zahvalu na dosadašnjoj suradnji.

  Cilj i tema sastanka je vršenje analize policijskih kapaciteta po pitanju postupanja u vezi šire problematike vatrenog oružja, prvenstveno je od interesa nedopuštena trgovina, posjedovanje i krijumčarenje te druga kaznena djela i prekršaji s uporabom vatrenog oružja, kao i donacije Ministarstvu unutarnjih poslova Županije Posavske od strane SEESAC-a, izvijestio je glasnogovornik MUP-a Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti