Više

  Radni sastanci sa poljoprivrednicima tri posavske općine

  Najčitanije

  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske najavljuje poljoprivrednim proizvođačima da će se po mjesnim zajednicama sve tri općine Županije Posavske održati radni sastanci. Tema planiranih sastanaka je „Program sufinanciranja samozapošljavanja i zapošljavanja u području poljoprivrede 2015.g“. Prvi radni sastanak je za poljoprivredne proizvođače s područja Vidovica, Kopanica i Jenjića u četvrtak 19. 11. 2015.g. od 18 sati u dvorani mjesne zajednice u Vidovicama. Sastancima će nazočiti Mato Brkić, ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u Vladi ŽP sa suradnicima i Stanko Vincetić u ime Zavoda za zapošljavanje Županije Posavske, priopćili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti