Više

  Radovi na cestama u općini Orašje

  Najčitanije

  Ministar prometa, veza i zaštite okoliša ŽP Anes Osmanović obišao je završne aktivnosti na realizaciji projekta Sanacije i rekonstrukcije lokalnih cesta u općini Orašje. Radove izvodi poduzeće „Galax-niskogradnja“ Brčko na osnovu ugovora potpisanog 05.12. 2019. godine, a koje je uslijedilo nakon okončanja postupka javnih nabavki. Vrijednost radova iznosi 289.296,00 KM.

  -Trenutno su u tijeku radovi na Proširenju raskrižja u Tolisi vrijednosti oko 33.000,00 KM, koji obuhvaćaju zemljane radove, radove na odvodnji, asfalterske radove kao i radove na horizontalnoj i vertikalnoj signalizaciji. Ova aktivnost stvoriti će novi izgled predmetnog raskrižja, te time značajno uticati na povećanje sigurnosti i neometano odvijanje prometa svih sudionika u prometu na toj frekventnoj dionici, rekao je ministar prometa, veza i zaštite okoliša ŽP Anes Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti