Više

  Radovi na uređenju cestovne mreže

  Najčitanije

  Na području Županije Posavske u općini Orašju u tijeku su radovi na uređenju cestovne mreže i to pojasa s odvodnjom oborinskih voda u Oštroj Luki, asfaltiranje s ugradnjom rubnjaka u 26., 30., 32., 34. i 36. ulici u Orašju, proširenje raskrižja na križanju magistralne ceste (M-14.2) Orašje-Grebnice sa lokalnom cestom Tolisa, te presvlačenje i asfaltiranje dionica ulica u mjesnim zajednicama Bok, Matići, Vidovice i Kopanice.
  Ministar prometa, veza i zaštite okoliša Anes Osmanović obišao je neke od lokacija izvođenja radova te izrazio zadovoljstvo napretkom poslova.

  -U ovo krizno razdoblje kada je zdravlje ljudi prioritet u borbi sa koronavirusom, ipak želimo pokazati da život nije stao u Županiji Posavskoj, te da realiziramo u mjeri u kojoj je to moguće, planirane zadatke, kazao je ministar Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti