Više

  Radovi na završetku objekta konzulata RH u Orašju

  Najčitanije

  U tijeku su radovi na završetku gradnje objekta konzulata Republike Hrvatske u Orašju koji bi, prema službenim najavama, trebao biti otvoren do Nove godine, ili najkasnije do proljeća. Konzulat RH nalazi se u III. ulici u Orašju i imat će radno vrijeme svakim radnim danom. U međuvremenu Vlada Županije Posavske omogućila je građanima obavljanje usluga konzulata svakog prvog i zadnjem četvrtka u mjesecu u prostorijama zgrade Vlade ŽP u Orašju u vremenu od 10,00 do 13,00 sati.
  Konzulat RH u Bosni i Hercegovini, sa sjedištem u Orašju, na čelu s počasnim konzulom i konzularnim ovlastima nad konzularnim područjem obuhvaća sljedeće općine i gradove: Orašje, Brčko distrikt, Brod, Derventa, Doboj, Doboj-Istok, Doboj-Jug, Domaljevac-Šamac, Donji Žabar, Gradačac, Modriča, Odžak, Pelagićevo, Šamac i Vukosavlje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti