Više

  Redovita radna posjeta šefa terenskog ureda Tuzla Misije OESS-a Ministarstvu prosvjete

  Najčitanije

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske Ana Andrić sa suradnicima je danas u svom kabinetu primila šefa terenskog ureda Tuzla Misije OESS-a gospodina Damira Gnjidića i službenika za obrazovanje gospodina Nihada Mešića. Razgovaralo se o planovima u obrazovanju za ovu godinu.
  Svrha redovite godišnje posjete je razmjena mišljenja o planovima u obrazovanju za ovu godinu, isticanje dobrih primjera iz prakse škola Županije Posavske, ali i drugih županija te dogovori o nastavku dosadašnje dobre suradnje.

  Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP radi na stalnom unaprjeđenju školske prakse, nastavljen je proces digitalizacije obrazovanja, planirano je uvođenje produženog boravka za djecu u osnovnim školama, otvorena je mogućnost upisa pomoćnog zanimanja za djecu s posebnim obrazovnim potrebama, a radi se i na stalnom poboljšanju infrastrukture škola (utopljavanje škola, rekonstrukcija vanjskih igrališta), a svakako ćemo i dalje surađivati s Misijom OESS-a i uključivati se u ponuđene projekte koji imaju za cilj unaprjeđenje cjelokupnog obrazovnog sustava za dobrobit naših učenika, izjavila je ministrica Andrić, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti