Rezultati javnog poziva za podizanje i proširivanje zasada soje u 2019. g.

Najčitanije

U okviru projekta „Lokalni integrirani razvoj“ (LIR) koji primarno financira Europska unija (EU), a provodi Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP) u Bosni i Hercegovini, te u saradnji sa Ministarstvom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, izabrano je ukupno 278 korisnika/korisnica koji će biti podržani tijekom 2019. godine za podizanje i proširenje zasada soje.

Projekat LIR je početkom veljače 2019. godine objavio „Javni poziv za fizička lica i registrirane obrte s područja partnerskih jedinica lokalne samouprave Odžak, Orašje i Domaljevac-Šamac za sudjelovanje u aktivnostima zasnivanja i proširenja proizvodnje soje u 2019. godini“. Po isteku roka za dostavljanje prijava, izvršeno je komisijsko vrednovanje i bodovanje svih prijava po listi osnovnih, administrativnih i dodatnih kriterija navedenih u javnom pozivu. Konačnu rang listu projekta LIR možete pogledati ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti