Više

  Rezultati javnog poziva za sudjelovanje u aktivnostima podizanja i proširivanja zasada soje u 2018. godini

  Najčitanije

  U okviru projekta „Lokalni integrirani razvoj“ (LIR) koji primarno financira Europska unija (EU), a provodi Razvojni program Ujedinjenih naroda (UNDP) u Bosni i Hercegovini, izabrano je ukupno 287 korisnika/korisnica koji će biti podržani tijekom 2018. godine za podizanje i proširenje zasada soje. Podrška podrazumijeva dodjelu genetski nemodificiranog sjemena soje i namjensku stručnu obuku za proizvodnju soje od strane projekta LIR.

  Projekat LIR je krajem veljače 2018. godine objavio Javni poziv za fizička lica i registrirane obrte s područja partnerskih jedinica lokalne samouprave Odžak, Orašje, Domaljevac-Šamac, Modriča i Gradiška za sudjelovanje u aktivnostima zasnivanja i proširenja proizvodnje soje u 2018. godini. Po isteku roka za dostavljanje prijava, izvršeno je komisijsko vrednovanje i bodovanje svih prijava po listi osnovnih, administrativnih i dodatnih kriterija navedenih u javnom pozivu. Konačnu rang listu uspješnih korisnika koji će biti podržani od strane projekta LIR možete pogledati ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti