Rezultati Javnog poziva za sudjelovanje u aktivnostima podizanja i proširivanja zasada soje u 2022. godini

Najčitanije

Po osnovu “Javnog poziva za zasnivanje i proširenje proizvodnje soje u 2022. godini” koji provodi Razvojni program Ujedinjenih naroda (UNDP) u saradnji s Ministarstvom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, izabrano je ukupno 407 korisnika koji će biti podržani tijekom 2022. godine za podizanje i proširenje genetski nemodificiranih nasada soje.

Javni poziv je objavljen 7. ožujka 2022. godine za poljoprivrednike i registrirane obrte s područja partnerskih jedinica lokalne samouprave (Odžak, Orašje i Domaljevac-Šamac). Nakon isteka roka za podnošenje prijava, povjerenstvo je ocijenilo i bodovalo sve pristigle prijave u skladu s osnovnim, administrativnim i dodatnim kriterijima navedenim u Javnom pozivu.

Konačnu rang listu korisnika koji će biti podržani kroz Javni poziv možete pronaći OVDJE.

Odabrani korisnici bit će blagovremeno obaviješteni o lokacijama i terminima isporuke sjemenske soje u partnerskim jedinicama lokalne samouprave.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti