Više

  Sastanak dekana Sveučilišta Mostar sa predstavnicima Vlade ŽP

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić sa ministrima u Vladi, Dragutinom Živkovićem i Matom Brkićem, sastao se s dekanima Sveučilišta u Mostaru, prof.dr.sc. Majom Prskalo, dekanicom Građevinskog fakulteta i dr.sc. Ivanom Ostojićem, dekanom Agronomsko i prehrambeno-tehnološkog fakulteta.

  Sveučilište u Mostaru ima odličnu suradnju s Vladom Županije Posavske koja je uvijek prepoznavala potrebu da Sveučilište djeluje na ovim prostorima. Čak je i participirala u plaćanju školarina studentima sa područja Županije Posavske.

  -Razgovarano je o mogućnostima suradnje Građevinskog i Agronomsko i prehrambeno-tehnološkog fakulteta s Vladom Županije Posavske. U ovom slučaju suradnja se odnosi na oblasti resornih ministarstava poljoprivrede i gospodarstva u dijelu izrade studija i projektne dokumentacije za projekte koje Vlada planira realizirati iz Strategije razvoja Vlade ŽP, izjavio je nakon održanog sastanka predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti