Sastanak koordinacijskog tijela za praćenje provedbe „Protokola o postupanju u slučaju nasilja u obitelji za područje Županije Posavske

1330

Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike ŽP organiziralo je u zgradi Vlade Županije Posavske sastanak koordinacijskog tijela za praćenje provedbe „Protokola o postupanju u slučaju nasilja u obitelji za područje Županije Posavske“.  Sastanku su bili nazočni predstavnici Udruženja građana „Vive žene“ Tuzla, Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa ŽP, Općine Orašje, Centra za socijalni rad Orašje, Centra za socijalni rad Odžak, policijskih stanica Orašje, Odžak i Domaljevac-Šamac. Predstavnici Udruženja građana „Vive žene“ predstavile su novi projekt „Povećanje razumijevanja i prihvaćanja rodne ravnopravnosti u lokalnim zajednicama-put ka prevenciji nasilja nad ženama i djevojčicama“.