Sastanak policijskih komesara s direktorom Federalne uprave policije Draganom Lukačem

Najčitanije

U Bihaću je jučer (27.06.) održan sastanak svih policijskih komesara u županijama Federacije BiH sa direktorom Federalne uprave policije Draganom Lukačem. Uz ostale sastanku je bio nazočan i policijski komesar iz Županije Posavske Marijan Mikić. Razmatrana je sigurnosna situacija u F BiH i aktualna migrantska kriza u zemlji. Na sastanku je konstatirano da je sigurnosna situacija na području Federacije pod kontrolom. Još jednom je humanitarni aspekt migrantske krize apostrofiran kao najveći problem.

Pripadnici FUP-a obišli su i sve smještajne lokacije migranata, kao i pogranični pojas, kako bi se s MUP-om USK definirali naredni potezi, odnosno operativni plan djelovanja policijskih službenika. -Policija u Unsko-sanskom kantonu neće biti prepuštena sama sebi i građani nemaju razloga za zabrinutost što se tiče tog aspekta, rekao je Lukač.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti