Više

  Sastanak povodom Twinning Light projekta

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske održan je sastanak povodom Twinning Light projekta. Cilj Twinning Light projekta je analizirati kapacitete županijskih Skupština koji se odnose na aktivnosti vezane za proces integriranja u EU, te pri završetku projekta predstaviti preporuke koje bi se odnosile na unapređenje zakonodavnog procesa. Temeljem toga predstavnici Projekta najprije obilaze županijske Skupštine  radi analize potreba, a potom će se fokusirati na jačanje kapaciteta koji su najvažniji u procesu europskih integracija.

  Ispred Twinning Light Projekta sastanku su nazočili gospodin Csaba Törő, gospođa Csilla Schalbert i gospodin Goran Božić. U ime Skupštine Županije Posavske sastanku su nazočili Željko Ćošković, predsjednika Odbora za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo, Lucija Matić – v.d. Tajnika Skupštine i Marko Mamić – član koordinacijskog tijela za odgovor na upitnik EU ispred Skupštine Županije Posavske. Sastanku je nazočio i Marko Vukić – predstavnik Vlade Županije Posavske. Predstavnici Skupštine i Vlade upoznali su voditelje projekta s funkcioniranjem procedura oko zakonodavne aktivnosti u Skupštini, koordinaciji i suradnji s ostalim nivoima vlasti u Bosni i Hercegovini, procedura oko EU upitnika i ostalim aktivnostima oko procesa europskih integracija, izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti