Sastanak s federalnim ministrom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u Vladi ŽP

Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić održao je danas (1.9.) u zgradi Vlade ŽP u Orašju sastanak s federalnim ministrom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Kemalom Hrnjićem. Na sastanku su sudjelovali i Ivo Vincetić, zastupnik u Zastupničkom domu Parlamenta Federacije BiH i Pejo Janjić, šef Odsjeka za ruralni razvoj u federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva.

Teme sastanka su bile stanje s afričkom svinjskom kugom, dinamika isplate potpora te državno poljoprivredno zemljište. Dogovoren je nastavak suradnje na unapređenju poljoprivredne proizvodnje na području Županije Posavske.