Više

  Sastanak s federalnim ministrom prostornog uređenja

  Najčitanije

  U dvorani za sjednice Vlade Županije Posavske danas je održan sastanak predsjednika Vlade ŽP Đure Topića s federalnim ministrom prostornog uređenja Željkom Nedićem. Sastanku su nazočili ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP Dragutin Živković, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP Ana Andrić, ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP Mato Brkić, ministar zdravstva i socijalne politike ŽP Damir Živković, gradonačelnik Orašja Marijan Oršolić, načelnica Općine Odžak Nada Ćulap, načelnik Općine Domaljevac-Šamac Stjepan Piljić i direktor Županijske uprave civilne zaštite Ilija Jezidžić.
  Teme sastanka su bile projekti za tekuću godinu. Razgovarano je o projektima utopljavanja javnih objekata, prevencija i sanacija posljedica od poplava, te obnova i očuvanje nacionalnih spomenika.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti