Više

  Sastanak sa gospodarstvenicima općine Domaljevac-Šamac

  Najčitanije

  Ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske Darko Kasap danas (21.12.) održao je sastanak sa gospodarstvenicima općine Domaljevac-Šamac. Domaćin sastanka bio je novi v.d. načelnika te posavske općine Stjepan Piljić. U radnom sastanku sudjelovali su i predsjednik Gospodarske komore Županije Posavske Ivo Knežević, ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede u Vladi ŽP Mato Brkić, v.d. predsjednik Obrtničke komore Županije Posavske Mladen Lucić te predsjednik Udruženja poduzetnika općine Domaljevac-Šamac Mario Brkić. Sastanku se odazvalo i dvadesetak gospodarstvenika sa područja općine Domaljevac–Šamac.

  -Želimo uspostaviti bolju komunikaciju i suradnju sa gospodarstvenicima iz ovog dijela Županije Posavske. Već smo pokrenuli neke konkretne inicijative u smjeru pomoći gospodarstvenicima u pisanju projekata prema višim razinama vlasti u čemu će pomoć pružiti iz Ureda za razvoj i europske integracije koji je utemeljen pri Županiji Posavskoj. V.d. načelnik Piljić je kazao kako namjerava takav ured oformiti i pri općini Domaljevac-Šamac, izjavio je nakon sastanka ministar Kasap.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti